| Munteanu_Alexandra_1990 a întrebat:

Va rog imi dati o reteta de slime ca mai simpla chiar daca iese coca? Nu am borax si cu lipici lichid nu mi-a iesit. Deci nu vreau cu aceste 2 ingrediente....Va roooog chiar vreau sa ma joc cu slime-ul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube! Si in romana, si in engleza, iar daca nu gasesti nu te pot ajuta.

2 răspunsuri:
| Pintea_Denisa_1999 a răspuns:

Buna! te pot ajuta eu. Eu il fac intotdeauna cu lipici alb adica lipici tip aracet si cu glicerina boraxata.....sau orice lipici dar sa aiba PVA(pe ve a) si daca vrei culoare daca nu ai colorant alimentar poti pune acuarele sau carioci