| Kami_9479 a întrebat:

va rog mult as dori sa aflu:cand intru in profilul meu de face book la dupa ce scriu adresa de e mail a mi >apare:. Puteti va rog sa-mi raspunde-ti la acesta intrebare, de cand m am inscris pe face book asa mi apare, de de? Va multumesc mult!

1 răspuns:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pai ai dat tu sa apara asa ori cineva a incercat de mai multe ori sa iti afle parola si a gresit iar intrebarea aia e doar de siguranta, raspunsul fiind ceva ce doar tu stii, vreo informatie din profilul tau. O sa dispara de la un moment dat.