| tay2012 a întrebat:

VA ROG raspuns URGENT! O prietena are de la Digi un router ZTE zxhn h218n si l-am luat la mine acasa pentru ca trebuie configurat. Si nu pot sa ma logez! Adica pun parola si user-ul de pe foaie si nu merge! Router-ele astea au cumva o parola standard, sau stiti ceva cum as putea sa obtin parola? va rog din suflet! dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei parola default e
user: admin
parola: admin

| tay2012 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat! ea mi-a pus mai tarziu, dup ce am incercat, ca defat a umblat ea pe acolo la setari sia schimbat parola! sad multumecs de raspuns!

| nylsy a răspuns:

Salut, eu stiu ca parola este scrisa pe spatele lui te uiti la WLAN SECURITY si in dreptul ei e parola, mai multe nu stiu pentru ca il am si eu de 3 zile

| Yuri_Makaveli_1994 a răspuns:

Parola standard de pe astea e user si acontul tot user

Întrebări recente