| BBdragutza a întrebat:

voi ce ati face daca ati mai avea vacanta iar parintii nu ar fi acasa timp de 2 saptamani? Multumesc! Astept raspunsuri! Va pup!

Răspuns Câştigător
| Ner0 a răspuns:

Pff. nici nu iti trece tie prin cap. party, apoi pub, dimineata pleci cu trenul la concert, vii peste 4 zile rupt.a ca nu ai dormit deloc, cand ajungi acasa te schimbi dus, pe`eafara, seara iesi cu baietii fetele in scara blocului, seara dormi cu prt prtena, in noaptea cealalta iar pub, club... cealalta seara distractie... dormi la colegi laughing offff copiiii vai de voi

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dezmatz happy

| InspectorulTPU a răspuns:

Ashi da niste petreceri timp de 1 saptamana si apoi imi petrec timp cu prietena mea... la mine in casa si prin timp ma refer la...
Fundita big grin?

| buzedulci a răspuns:

Pai...depinde cati ani ai...:d

| Ner0 a răspuns:

Astea`s placerile vietiihappy

| me1me a răspuns:

Tot ce am facut si pana acum. :D

Ajuta-ma cu un vot, te rog! http://econcurs.com/concurent-Sorina.html

| Cristian95Alex a răspuns:

Pleci noaptea prin cluburi sau cu prietenii

| Aasdfghj a răspuns:

M`as distra, normallaughing)