| anonim_4396 a întrebat:

Ce ați face dacă familia voastră ar pleca în vacanță și pe voi v-ar lăsa singuri acasă ( pentru ca vreți voi)? Aștept cele mai amuzante răspunsuri.

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca imi lasa si bani multi, sunt cel mai fericit. M-as cinsti, as baga la pariuri, as chema tovarasi la mine, fete, muzica, playstation, etc. etc.

| RareşTPUro a răspuns:

As sta lejer, relax cu iubita. big grin apoi intelegi tu. Bine, nici prea picant... doar putin. laughing smug

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As sta cuminte laughing.
Da de unde. Poate as pleca si eu de acasa happy

| J0B0MAT a răspuns:

Pai daca ar pleca pentru mai mult timp, cred ca as chema o prietena pe la mine si am asculta muzica pana tarziu si am incerca diverse retete si tot felul de jocuri.
Asa pentru o zi, as sta singura si as asculta muzica pana tarziu.

| RainmakerX a răspuns:

Damn,mi-as face de cap. laughing

Pe scurt - dormit tarziu, gustari ciudate si cine stie ce alte lucruri.

| R0R0 a răspuns:

Cred ca as pierde vremea.

| Florentina9210 a răspuns:

Party, alcool, sex! rolling on the floor) Glumesc! Pai asta e imposibil din orice punct de vedere pentru ca ai mei niciodata nu pleaca fara mine.

| FaraNume1245 a răspuns:

Depinde cat timp pleaca. Daca e ceva gen o saptamana, cam o zi intreaga party, dupa baut, droguri, fumat.

| Madesz a răspuns:

Pariuri laughing) De cât timp pui?

| Madesz a răspuns:

RaresTPUro, hai ca esti obraznic. laughing laughing laughing

| Caddy14 a răspuns:

Pai normal :petrecere.muzica la blana pana bubuie peretii si cam atat laughing