| lolita24 a întrebat:

voi credeti in paranormal, spirite? Vi s-a intamplat vreo data ceva paranormal sau straniu? Daca da, as fi curioasa sa va aud povestile. Cea mai stranie intamplare primeste funda+vot si daca mai are si poze sau vreun videoclip ceva, ii acord calificativ bun! Cine poate desigur. Nu uitati: povestile sunt esentialul! big grin

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Uite ce am patit eu, odata am fost la niste rude care locuiesc la sat l si seara cand sa ne culcam am mers cu fratemiu in camera care ni se pregatise dupa vreo 15 20 de minute fratemiu adoarme eu inca nu adormisem si stateam pe spate cu ochii deschisi cand deodata apare la capatul patului la picioare un barbat asa inalt care ise vedea doar negruu tot negru era doar forma i se vedea si avea o tigara aprinsa in mana si tot fuma atunci eu de spaima am intepenit nu am mai avut glas nici chiar nu m-am putut misca vroiam sa tip dar nu am putut am foost ca mort doar la barbatul ma uitam cum fumeaza iar el nu imi facea nimic doar se uita la mine si fuma si nu zicea nimic si tot asa am stat toata noaptea tepan nu puteam sa inchid un ochi doar la el ma uitam si nu puteam adormii nu puteam sa fac nimic parca ceva o forta ma tinea in pat cu forta si asa am stat toata noaptea iar dimineata cand s-a facut lumina a disparut si atunci s-a trezit si frtemiu de langa mine si eu de abia am putut sa imi revin si cand am povestit la la rude ce am patit au spus ca si ei au patit la fel si asta din cauza ca acum vreo 50 de ani un barbat care a locuit acolo a murit spanzurat in camera aia cica el singur s-a spanzurat acolo si nu a plecat niciodata spiritul lui e inca acolo si bantuie dar doar camera aia i celalalte nu se baga iar noi cand am venit nu aveau unde sa ne culce decat acolo in camera aia pe urma am spus ca nu voi mai venii niciodata la ei dupa ce am patit acolo

3 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Iubita pai nu dai funda la cineva ca vad ca intrebarea a trecut de multwinking

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Eu nu am avut dar verisoara mea da si cred in paranormal.
Ea practica handbal si a mers in alt oras sa joace cu echipa de acolo. S- au cazat intr- un hotel. Ea si inca 2 fete s- au cazat la camera 66. Spre seara se plictiseau si le- au chemat si pe celelalte fete. Era vreo 11 noaptea si se uitau la Fenomene Stranii pe Discovery. Toate stateau intr- un pat sub paturi si la cateva le era frica. Deodata le- a sunat telefonul si s- au speriat foarte tare( era telefon fixin camera si puteau suna dintr- o camera in alta). Au crezut ca este proful cu care au venit acolo. A raspuns varamea si se auzea o voce ciudata dar nu isi dadea seama cine este. Au crezut ca e o farsa si sa- u asezat din nou in pat. Peste doua minute suna iar si se intampla la fel. S- a intamplat asta de 3 ori si a treia oara au scos firul de la telefon si s- au bagat in pat. Cand ceasul a anuntat ora 12:00(era ceas de ala cu cuc si facea "cucu") a sunat telefonul fara fir(va dati seama ca e practic imposibil) s- au speriat si au tipat toate. Telefonul a continuat sa tot sune pana cand au schimbat de pe Discovery.
Primesc fundita?big grinbig grinbig grinbig grin

| lolita24 explică (pentru BiAnCaIoAnA2000):

Mama...da inchipuiti-va ca stati in pat noaptea si nu puteti dormi. Daca at simti ca va atinge cineva pe intuneric ce a-ti face?