| lolita24 a întrebat:

Salut, voi credeti in paranormal? Vi s-a intamplat vreo data ceva de acest gen? Daca da, as fi curioasa sa va aud povestile.

Răspuns Câştigător
| Lunia a răspuns:

Mi s-a intamplat odata sa ma prefac ca pot sa vad viitorul.M-am uitat in ochii surorii mele si parca am vazut o pata de sange...(ceea ce inseamna moarte)si dupa ceva ore am aflat ca un prieten o avut un accident de masina.a stat cateva ore in spital dar in cele din urma a murit ...nu stiu daca a fost ceva paranormal, dar am zis ca numai incerc niciodata

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Societatea actuală este paranormală!
Pa, pa.

| αnny a răspuns:

Pai ar fi fost odata, dar nu stiu daca a fost ceva paranormal.Eu aspiram intr-o camera din casa. Dintr-o data s-a auzit ceva gen un "vuiet".Am incept sa fug si sa tip si de atunci nu mai aspir in camera aia.Cred ca ar fi ceva paranormal in aceasta poveste.Ps : aspiratorul meu nu produce un asemenea "vuiet".

| acinorev a răspuns:

Eu nu cred.

| mihhyroxyy a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic ...eram odata in bucatarie si m-am uitat la chiuveta si mi s-a parut ca in timpul ala a trecut ceva pe langa mine si m-am speriat rau.

| Vampire666 a răspuns:

Da, cred. Am avut vreo doua experiente cu fantome in ultimii 8 ani, dar cele mai neobisnuite mi se par premonitiile si viziunile. Ultima premonitie am avut-o acum 6-8 luni. Eram la bunici, in camera cu parintii si bunicul meu si ma jucam pe telefon. La un moment dat fulgera exact langa casa (era o furtuna ingrozitoare) si unul din copacii care cresteau acolo a cazut peste casa blocand iesirea. Casa a inceput sa se prabuseasca (era veche oricum) si in momentul cand a cazut tavanul peste mine, m-am trezit in pat, transpirat si cu inima batandu-mi repede. Am inceput sa strig sa iasa toti din casa pentru ca o sa se intample ceva rau, dar nimeni nu m-a crezut. Am inceput sa trag de ei si sa-i implor sa iasa, iar pana la urma am iesit toti in curte. Fulgerul a lovit, copacul a cazut, iar ca in viziune, casa s-a daramat. Am experimentat moartea de 3 ori si sper sa nu mi se mai intample niciodata. E ok daca nu ma credeti, dar va rog sa nu va bateti joc daca nu ati experimentat acest fenomen. Multumesc.

| diiia106 a răspuns:

Hmm... paranormal. E un subiect interesant, parerea mea. Poate k ii spun paranormal unui eveniment pe care nu il pot explica, si da eu cred ca exista paranormalul.Nu am avut nici o experienta "PARANORMALA" dar nu e nimic exclus.

| lolita24 explică (pentru diiia106):

Ps. eu is pasionata de chestiile astea...