| mmiizzaas a întrebat:

Voi credeti in vampiri?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
32 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu. Las-o mai usor cu filmele horror.

| cornel a răspuns:

Nu, de ce exista?happy

| Kqzu97 a răspuns:

Nu, nu exista este o poveste inventata, exista doar acei vampiri(tantarii). Este inventata dupa Tepes pentru. tagea in teapa si se spunea ca ii placea sangele.si de aia se numea Contele Dracula cum e numita partea unde domnea(Transilvania)Castelul Contelui Dracula...Bla,bla,bla.Deci nu exista

| Mar a răspuns:

Nu.cred ca esti o fana infocata a seriei twilight, new moon, eclipse :-j.mai nu exista vampiri :-j. efecte speciale.sau daca tot te referi la campiri citeste asta :http://ro.wikipedia.org/wiki/Dracula. vampirii sunt ca mos craciun, zana maseluta, iepurasul de paste sau ce mai exista :)). sorry copii dar asta e adevarul :))

| Turquoise a răspuns:

@ bridgette, mi'ai frant inimalaughing cum poti sa imi spui ca nu exista zana maseluta?laughing waiting
@ dena nu happy desi as vrea si eu un edward day dreaming

| ELD a răspuns:

Striga asa: ba nu ai curaj sa vi sa`mi sugi sangele sa vedem.waiting vine cinevathinking raspunsul meu e :NUlaughing)[preaa mult twlight si alte filme smug

| Adredemesconf a răspuns:

Nu cred...
O zi buna!

| Sin a răspuns:

Mai usor cu Twillight.

| Ganduri albe a răspuns:

Nu... sunt doar inventii

Răspuns utilizator avertizat
| Cristary a răspuns:

Da

| Anne_1755 a răspuns:

Normal ca nutongue...prea mult twilight dauneazalaughing

| MadQueen a răspuns:

Nu... stiu...
Dar as vrea sa existe lucruri asemanatoare ( nu neaparat vampiri ) cetauri, unicorni, dragoni; pe scurt magie.
Viata ar fi mult mai palpitanta.
Si sti ce? Indiferent daca a existat, exista sau va exista, eu mereu voi crede in magie?
Altfel de unde le-ar venii oamenilor idei despre unicori, zei si altele. Toate sunt legende.
Si in legende intotdeauna exista o parte de adevarbatting eyelashes happy

| PotHed a răspuns:

Cand aveam vreo 8 ani sa stii ca chiar credeam acum...
singuri vampiri pe care ii stiu sunt cei din Twilight laughing

| Florys a răspuns:

Eu cred, parca am vazut vreo doi vampiri seara.

Normal ca nu exista. Te-ai uitat prea mult la Twilight?

| larysukx a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa spun.am auzit ca exista oamenii care sug sange si nu au nici o problema medicala.big grin. poate e vampir. dar ca in filme nu prea cred.tongue. funditahee hee?

| Aηηy a răspuns:

Normal ca nu...

| Nicole_8066 a răspuns:

Nu.Sunt doar legenda.

| Andreea_1745 a răspuns:

Nu...pai nu exista.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Nu

| alyx a răspuns:

Nu, doar in astia de aicic: http://www.descopera.ro/......i-cu-sange

| Mara_4803 a răspuns:

Sigur ca nu (cred) laughing

| Luv you a răspuns:

Nu, sunt doar inventii tongue

| Fireheart1996 a răspuns:

Nu, cum nu cred nici in fantome.

| SilverEyes a răspuns:

Depinde de ce gen de vampiri intrebi. Daca vorbesti de cei din interviu cu vampir sau Dracula atunci te asigur eu ca nu exista;), insa daca vorbesti de "adevaratii" vampiri http://www.youtube.com/watch?v=qKjSnmJd2Q8 ca acesta de exemplu, atunci iti pot spune cu mana pe inima ca exista, fiind ca si eu fac parte din ei. :)

| mmiizzaas explică:

Crek voi v'ati uitat prea mult la twilight : sa fim sinceri, doar despre asta vorbitilaughing o intrebare simpla despre vampiri se rezuma (dupa unii dintre voi) doar la twilight?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa.altfel nu erau atatea legende. exista pe undevaday dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Sa stii ca te uiti prea mult la tvwinkingsi asta dauneazalaughing...filmele gen ``Vampire diaries``sau ``Twilight``...Serios fa si tu altceva! Traieste-ti viata si lasa televizorulhee heewinkinghee hee

| darynutzascumpygirl a răspuns:

NNNNNNNNNNuuuuuuuuuu