| ralughi a întrebat:

voi credeti in vampiri? de ce?

Răspuns Câştigător
| Rusu_Constantin_1992 a răspuns:

Nu cred in vampiri dintr-un motiv destul de logic. In primul rand vampirii (cei de dupa secolul 19, dintr-a 7-ea dinastie vampirica), sunt gay. Fiind gay, acestia au intretinut relatii sexuale numai intre ei si nu s-au inmultit deloc. De asta, zic eu, si din nou, printr-un rationament destul de logic, nu mai exista vampiri. Plus ca stralucesc la soare ceea ce e de-a dreptul stupid.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum cred in zana maseluta...

Răspuns utilizator avertizat
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!☻
Nu, nu cred în vampiri deoarece aceştia nu există. Este o invenţie la fel ca şi Zâna Măseluţă sau fantomele.

| djdani2010 a răspuns:

Nu. dar tu crezi?

| Larisssaa a răspuns:

NU exista :-o :-o noi nu credem dar tu crezi? laughing

| qpattyx3 a răspuns:

Eu nu cred in ei oh go on.

| CatalinMihai99 a răspuns:

Hai ca e buna.Nu exista asa ceva