| omikasperantza123 a întrebat:

Voi credeti in vampiri? laughing)))))))

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Da, cred in vampiri, varcolaci, dumnezeu, mos craciun, monstrul din dulap, de sub pat, de cel ascuns in intuneric, cred in zana maseluta si in praslea cel voinic.

16 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Da,sunt adorabili si se hranesc cu sangele uman, nu e minunat?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, cred ca nu exista!

| sublime89 a răspuns:

Pai traim in tara vampirilor. Cum sa nu cred?hee hee

| PedoBarbie a răspuns:

Eu cred în sirene şi zâne.

| CinevaNou a răspuns:

Vampirii exista indiferent daca crezi sau nu.

| Sociopat a răspuns:

Cred in tarfe care musca mai tare.

| Vans a răspuns:

Când am citit Salem's Lot am crezut :/

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Cred in penibil.

| zaratu a răspuns:

Nu

| Macryna a răspuns:

Ma, cica exista vampiri energetici, cu energii de-ti dau stari cate si mai cate, no eu de astia am ai auzit, dar de vampiri cum sa nu cred am si-o cativa la scoala din care vampiri au supt toata inteligenta laughing cred ca si voi aveti unii in preajma nu?

| Macryna a răspuns:

Cam prea multi au fost victime ale vapirilor astora nu? laughing

| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Nu știu ce să spun...nimic nu e imposibil laughing.

| Cuvântul1 a răspuns:

Nu, asta ii o mizerie.

| godge a răspuns:

Cred doar in Monstrul Zburator de Spaghete.

| marishaa a răspuns:

Pai daca te referi la vampirii din povesti si filme cu infatisare de om, atunci nu cred. Dar exista niste specii de soareci zburatori care se hranesc cu singele animaelor si se numesc vampiri.

| Daniels89 a răspuns:

Nu cred nici in popi, dar mai ales in vampiri etc