| MeridaOcean a întrebat:

Voi cum scrieti pe messenger(ex:fonturi,culori, sublinieri..etc)? Cel mai interesant si frumos,, stil"ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| aanusky a răspuns:

Font : Comic Sans MS
Font style : Bold
Size : 8 sau 9
Font color : mov sau gri big grin

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Eu scriu cu bold, culoarea rosie si ingrosat

| EdiT a răspuns:

Normal. Urărs oamenii care scriu cu alte fonturi sau culori care sunt indescifrabile.

| Inemes a răspuns:

Comic Sans MS, Italic, negru. happy

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Pai dau la Comic Sans Ms la scrisul ingrosat si de obicei la culoarea roz sau portocaliu

| Liana12 a răspuns:

Comic Sans Ms, Negru, Bold, 10 happy Simplu si frumos love struck

| Miha3 a răspuns:

Comic Sans MS negru, bold cu 10. Elegant, vizibil si simplu.