| Cipriaan a întrebat:

Buna!
Vreau ceva statusuri, ceva gen ce sunt pe pagina de FB Linkuri Din Cartier.
Despre dragoste, tristete, cartier etc.

3 răspunsuri:
| AlexisAlexx a răspuns:

Uite aici cateva statusuri super! http://statusbun.com/? cat=1 Funda!

| Alexnoname a răspuns:

Hey, buna! Decat sa stai si sa cauti statusuri pe care le foloseste toata lumea si care sunt deja invechite, eu iti propun sa iei versuri din melodiile tale preferate, care te inspira si care te descriu pe tine. Spre exemplu : '' Nu e nimic pe lumea asta la fel ca viata pe care-o am in cartier! ''

| micutza16 a răspuns:

Incerci sa pleci, sa uiti de toate..de toate visele alea colorate
esti nevoit sa strangi dindinti, sa fii rece atunci cand nimeni in jurul tau nu te intelege
daca mi.ar pasa de toate ar fi durere
el rade.ea plange.el o inseala.ea nu crede.el o ignora.ea il iubesteel o paraseste.ea sufera.el se intoarce, ea nu mai este
n.ai sa te schimbi degeaba timpul trece ai fost si vei ramane un suflet rece
si eu gresesc, ranesc, dar atunci cand zic ca imi pare rau chiar imi pare
urasc persoanele care isi aduuc aminte de mine doar atunci cand au nevoie
uitam ce vrem sa ne amintim si ne amintim ce vrem sa uitam
ii ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe cei ce ne ignora ii ranim pe cei ce ne iubesc si ii iubim pe cei ce ne ranesc
e trist sa te simti singur chiar si atunci cand esti inconjurat de oameni
cand ti.e dor de cineva nu inchide ochii o sa.ti fie mai dor
cine te iubeste se intoare gresit cine te iubete nu pleaca
cine re iubeste nu te raneste nu e minte si mai important nu 5e foloseste
nu iti bate joc.de fapt nu ai de cine ca vb tale surde nu mai ajung de mult la mine
iti este mai usor sa spui ca totul este bine decat aa explici dc este rau
zambesc pentru ca mai exista pers care ma fac cu adevarat fericit
pentru toti cei care nu ma simpatizeaza safa spun cv nu ma intereseaza
viata trece sperantele raman iubirea se ducr tustai si plangi
o greseala poate am facut si eu dar nu ca tine tu le.ai repetat mereu
n.am sa mai simt pentru nimeni ce am simtit pentru tine
oamenii care par reci si indiferenti candva au suferit mult
in viata e mai bine sa te doara in cot decat sa te doara inima
destule regrete am acum care nici nu.si au rostul
dragostea eterna dureaza3 luni
pentru a fi de neinlocuit trebuie sa fii diferit
sper ca te.am ajutat si scuze pentru greselile care le.am facut nu le mai corectez, intelegi tu