| DeniiDenisa1 a întrebat:

Vreau sa imi fac cont pe Gmail si ajung pana la un anumit punct unde trebuie sa completez cu numarul de telefon apoi imi apare Verify your account unde trebuie sa bag un cod. pe care nu il am

Ma puteti ajuta?puppy dog eyes

Fundaa! :*

Răspuns Câştigător
| mateivali98 a răspuns:

Pe numarul de telefon pe care l-ai introdus o sa primesti un cod pe care il vei baga pe site.

1 răspuns:
| Silvica76 a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa verifici mesajele de pe telefon sau de pe mailul alternativ pe care l-ai dat. Acolo gasesti codul.

Întrebări recente