| Blackboys1721 a întrebat:

Mi-am facut cat de curand un site pe www.weebly.com si cand ii dau pe publish imi apare "Please Verify Your Weebly Account
To publish your site, please verify your Weebly account." de ce? :-? si mai departe daca dau, imi apare sa selectez tara si sa dau nr meu de telefon... daca scriu nr meu de telefon, platesc? as vrea sa stiu sigur! Funda pentru raspunsul corect!

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai,se pare ca ai potat pentru un serviciu platit si de asta iti cer numarul de telefon, adresa etc.
http://www.weebly.com/privacy.php

Succes!

| Blackboys1721 explică (pentru Lumine):

Mi-am facut mai multe conturi, si nu e nici unul pe serviciu platit, doar gratis.thinking