| PinkyFlor a întrebat:

Bunahappy

Cum se face un cont youtube? Stiu ca trebuie sa dau pe create a new account, apoi sa scriu numele de utilizator, e-mailul, tara, F sau M etc.stiu, apoi cand dau pe continue, scriu parola, apoi dau pe continue.Si aici imi apare verify your account si trebuie sa scriu numarul de telefon. Eu nu vreau. Si cred ca exista vreo posibilitate sa nu-l scriu. Dar nu pot sa sar peste pasul acesta. Si cred ca multi care si-au facut cont, ca sun o multime nu a trebuit sa isi scrie numarul de telefon.

Va rog frumos, de mult vreau sa imi fac, dar nu reusesc din cauza asta!
Multumesckiss[Funditaa]

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Numarul trebuie neaparat pentru ca vei primi un cod!
nu stiu dc, mie nu mi-a cerut nr de tel si merge foarte bine.

bye-bye

| Trăie a răspuns:

Inventeaza un numar mai bine ca sa scapi de pasul acesta laughing

| KandaYuuko a răspuns:

Pai numarul de telefon este pentru verificare...doar scrii numarul de telefon, iti da un mesaj si pe urma scrii codul din mesaj.
Sper ca te-am ajutat big grin

| adyalex97 a răspuns:

Baga id asta in lista si te ajut euwinking ady_alex97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cont pe google nu iti trebuie nr de tel pentru a iti face pe youtube...asa ca fa'ti mai intai pe google apoi intra pe youtube cu contul de pe google si o sa iti creezi unu pe youtube mult mai usor