| VORTEX a întrebat:

vreau sa imi vopsesc bicicleta si cu ocazia asta doresc sa imi fac niste modele tot cu spray ca sa nu mai pun abtipilduri, insa am nevoie de niste modele de colaje. Unde pot gasi niste colaje cu modele pentru vopsit? Cine ma ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| xXxXxXxXxXxXxXx a răspuns:

Ti le poti face singur :P ...iei o poza de pe net cu emblema respectiva ti`o printezi, apoi decupezi emblema iar cand vei da cu spray-ul va iesi ce ai decupat... uite aici la 00:10
http://www.youtube.com/watch?v=sSbqFWH3Rik

1 răspuns:
| dubioss a răspuns:

Salut. Te pot ajuta cu vopsitul bicicletei.

Noi vopsim biciclete ieftin ce culori doreste clientul eventual si fosforescente, la cerere putem pune si beculete de diferite culori pentru noapte care sa lumineze rotile.

Pretul: Depinde de bicicleta si cate culori doreste.

Trei culori normale : 70 lei

Doua culori normale + 1 fosforescenta 80 lei

Total fosforescenta, cu beculete, si abtipilduri skullcandy, colors shop ollie gang si h2o. 150 LEI!

(in toate preturile intra si lacuirea ei )

Contact : y00alin_7@yahoo.com