| Anonimus4Ever a întrebat:

>-am si eu o intreabare vreau sa ma vopsesc cu spray de vopsit parul poate sa-mi zica si mie cate zile tine culoare si cum pot face so dau repede jos cand am nevoie happy

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, în principiu cam o zi deoarece se ea uşor şi sigur o să murdăreşti perna, iar de dat jos este foarte uşor să o dai, te speli.
Am fost şi eu odată la un majorat şi când mi-am dat cu acel spray deja eram tot colorat nu numai părul, de distracţie merge.
O seară frumoasă!

| Anonimus4Ever explică (pentru Brâncuşi):

Thx happy si cam cat e unu sa stiu cat sa eau la mine ^_^

| Anonimus4Ever explică (pentru Brâncuşi):

Nu vroeam sa-ti dau fundita ca ai numele fix la fel ca scoala mea laughing si imi amidesti dea ea da mersi de ajutor tongue

| Brâncuşi a răspuns (pentru Anonimus4Ever):

N-ai pentru ce o seară minunată iar un tub costă în jur de 20 de lei!

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

De distractie merge, intr-adevar. Insa nu te astepta sa-ti deschizi culoarea naturala a parului... am incercat cu un spray auriu pe par saten. si nu vrei sa stii ce a iesitrolling on the floor

| Anonimus4Ever explică (pentru LolaLollita):

Neh trebuie sa fi aiurit sati deschizi propria culoare care o vezi infiecare zi eu mam plictisti de ea vreau sa ma fac negru si bretonu albastre dementiu happy

| MerVeilleuX a răspuns:

Te speli şi trece.