| GiuliaTamas a întrebat:

Buna vreau sa intreb fetele laughing ce o sa faceti voi maine? ca ii sarbatorea aia prosteascalaughing

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Se referă la faptul că se udă fetele(cu apă, nu vă gândiţi la prostii laughing ). Sincer am si uitat că e mâine. Sper să scap basma curată, deşi la noi în oraş sunt o "gaşcă " de băieţi mai nesimţiţi acre pur şi simplu aşteaptă la fiecare colţ şi nu te lasă pâna nu eşti leoarcă. Mi se pare o prostie, măcar dacă ne'ar da cu parfum rolling eyes

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe mine nu m-a anuntat nimeni nimic. Da cineva de baut? Unde? Cand?thinking

| darrio2007 a răspuns:

Dar ce sarbatoare este maine? Se dau baieti gratis?

| darrio2007 a răspuns:

Ce este maine? Se dau baieti gratis la mall?

| c0rn3l1uss a răspuns:

Sărbătoarea e prosteascăă. devil
Anti-sărbători. laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

O să sărbătoresc, că doar e ziua mea de numebatting eyelashes.(mă mai cheamă şi Gina tongue).

| blue95 a răspuns:

Draguta mea.nu e nicio sarbatoare prosteascawinking. mai ales ca pe mine ma cheama Georgiana. dar daca unora asa li se parewinking.

| NickoS a răspuns:

"ca ii sarbatorea aia prosteasca". Eu cred ca prosteasca este intrebarea ta, daca nu-ti convine fa-ti tu un calendar fara Sfinti si asa scapi de "sarbatorile prostesti" cum le spui tu.

| NickoS a răspuns:

@eluveitie Mutumesc pentru explicatie, pe Gιυℓу o durea mana sa ne scrie lucrurile astea sau astepta un avocat sa scrie in locul ei.

| Kodokuna a răspuns:

Ha ha ha ce amuzant tu gandesti inainte sa spui ceva?

| alynutza99 a răspuns:

Este Sf Gheoghe! Si nu este prosteasca! Stai linistita nu ma cheama asa!

| valeriaJB a răspuns:

Da sarbatorile nu sint prostesti!

Întrebări recente