| master2000Vlad a întrebat:

Deci maine am olimpiada de fizica pe sector. Precizez cas cls a6-a. Vreau sa va intreb si eu pe voi cum vi se pare olimpiada?
Daca ii greu sau usor. Ce aveti voie sa faceti. Cat mai multe detalii va rog.

6 răspunsuri:
| RazvanRo22 a răspuns:

Greutatea este in functie de cat te-ai pregatit bineinteles. Daca ai invatat si esti pregatit, nu va fi greu dar daca nu esti prea pregatit si nu ai incredere in tine va fi un pic cam dificil.
In legatura cu ce ai voie sa faci, bineinteles ca ai voie sa scrii si nu te-as sfatui sa copiezi sau ceva de genul.
Mult succes!

| CryChristiAN a răspuns:

Salut. E usoara fizicahappy. Bine, la nivel de clasa a 6-a, e cam complicat unpichappy. Daca ai invatat din timp sunt sigur ca poti sa-i faci fatahappy

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Fizica-greu, dar daca te descurci la fizica mai mult decat bine ai sanse sa faci ceva big grin

| AntoniaRaluca a răspuns:

Eu am ajuns la nationala! iti spun e usor daca ai talent si o intelegi.pentru orice intrebare te ascult.
ai doar viteze! e simplu!

| JacquesAion a răspuns:

Iti spun din prima ca-i greu, dar nu te panica, invata mai bine decat sa stai pe net

| master2000Vlad explică:

Multumesc pentru incurajare maussin. Sincer sa fiu a fost greut la olimpiada asta. Am putut lua maxim 30 de pct. Eu sper ca trec mai departe.

Deci locuiesc in Bucuresti, sector 5 si as vrea sa aflu cum dau de rezultate. Am dat proba la scoala 150. Va rog putin help. happy
Mentionez din nou: sunt cls a6-a