| Candracara a întrebat:

Vreau să vă întreb...era mai demult un film cu o familie (mamă, tată, bebluș) care avea un câine. Părinții au plecat la vânătoare și au lăsat copilul în grija câinelui. După ce pleacă, vine un urs, iar câinele luptă să apere copilul. Poate nu e chiar bebeluș, nu mai țin minte. Nu știți cum se numește filmul? Promit fundiță celui care mă poate ajuta. Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| Rogojina_Adrian_1998 a răspuns:

Nu stiu daca e film dar la scoala pofa de rom. ne-a citit o peveste asemanatoare dar numai ca acel caine se lupta de fapt cu un sarpe, si cand ajung parinti colpilului acasa si vede cainele plin de sange il omoara crezand ca a turbat si a omorat colpilul. Iar cand ajung in camera copilului vede sarbele ia r bebelusul nevatamat.