| Ionuts_5426 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru o compunere despre planeta Venus. Vreau sa fie ceva mai amuzant deci ma puteti ajuta cu cateva idei? Fundita categoric.big grin

5 răspunsuri:
| Mksdh a răspuns:

Spunde despre extraterestrii care se zvoneste ca ar populao... ceva genhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie despre o fata care locuieste acolo, descrie locul, sp despre animale...nu stiu ceva de genlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu as vrea la fel ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma puteti ajuta si pe mine un vis de pe planeta venus

| blejeru a răspuns:

Planeta venus este luceafarul...deci poti sa sc ceva si despre asta:p!