| Here4u a întrebat:

Vreau si eu o parere. Sau poate un sfat. Eu iubesc un baiat din clasa a 2a.Si el ma iubeste pe mine. Eu i-am spus ieri, ca a fost o zi speciala, ca il iubesc. El a ramas blocat, si a stat vreo 6-7 secunde fara sa zica nimic, apoi m-a pupat pe obraz, si a plecat. Ce credeti ca a vrut sa faca sau sa arate? P. S: sunt clasa a 4a iar el a 6a. Funda!

Răspuns Câştigător
| kynezu a răspuns:

Sunt sigur ca a inteles ce i-ai zis,dar poate a fost foarte surprins si emotiv, crede-ma un baiat de varsta lui e foarte emotiv! Parerea mea e ca si el te place si chiar asta a vrut sa iti arate, sarutul o sa vina mai tarziu! baga o fundawinking

4 răspunsuri:
| crmr a răspuns:

A vrut sa ti arate ca si el te place funda?
ps da nu ai zis ca e a 2 a

| هوراس a răspuns:

Să aratewinking

| Here4u explică:

Am vrut sa zic ca il iubesc de cand eram clasa a 2ahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nici el nu a inteles ce ai vrut sa spui si-a vrut sa scape elegant!