| DanutzaScumpika a întrebat:

Vreau un sfat :
Mi-am facut abonament la Orange cu internet pe stic, dar merge FOAAARTEEE GGREUUUU ( doar o saptamana merge ca lumea, de la 20 in colo ), platesc 10 euro lunar, si am contract pe 2 ani, voi ce ziceti sa fac, am nevoie de net ( nu pot traii fara big grin big grin ), deci, voi se ati face ati renunta sau nu la contract?
Parerea voastra!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice internet pe stick merge foarte greu. Ori schimbi pe cablu, ori renunti de tot. Se poate trai si fara internet. Dar nu poti renunta la abonament inainte de cei 2 ani. Poti sa nu-l folosesti, dar tot il platesti.

| DanutzaScumpika explică (pentru anonim_4396):

Da dar acolo, se laudau... ca merge SUPER BINE
Faza cu traiul fara internet era o gluma! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru DanutzaScumpika):

Reclama vinde marfa. Bineinteles ca ei se laudau. Altfel, cum sa-si vinda produsul? Pe mine ma tenta sa-mi schimb cablul pe un stick, din doua motive: pretul si mobilitatea. Dar, m-au avertizat ca este mai lent. Apoi am citit si ofertele lor si m-am lamurit. Inteleg gluma. Si eu mi l-am pus tot pentru lucruri utile. Eh, mai stau si pe aici, recunosc. hihi

| charleslouboutin a răspuns:

Pai trebuia sa citesti contractul inainte sa il semnezi. Dupa ce depasesti traficul alocat abonamentului tau, merge la o viteza extrem de mica in restul lunii.