| Britney13 a întrebat:

Buna world! uite eu cu o fata vrem sa facem o campanie fata aceea se numeste andra333 si impreuna cu ea o sa facem o campanie anti-biber cine vrea sa i-a parte la ea sa ma contacteze pe mine la id-ul puma. darya13 si o sa-i spun ce are de facut xD abia astept sa inceapa laughing

10 răspunsuri:
| Britney13 explică:

Mai annakarenina eu fac cum cred de cuviinta ok? si sunt convinsa ca nu sunt singura care e cu mine laughing numai ca cineva trebuie sa faca primul pas laughing stai sa vezi ce sar astia pe tine laughing)

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Cred că mă voi înscrie și eu.Dar nu sunt sigură.hee hee

| xlmpq a răspuns:

Nici eu nu-l suport pe bieber, dar n-am timp de prostii copilaresti...

| annakarenina a răspuns:

Buna, nici eu nu cred ca Justin Biber este simpatic, dar fiecare om are dreptul sa fie cum isi doreste, daca nu iti place ceva nu inseamna ca trebuie sa actionezi in potriva lui, mai ales ca nu ti-a facut nimic, sincer asta denota ca nu ai altceva mai bun de exprimat, sincer, nici mie nu imi place, dar nu e ok sa actionezi asa.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Mda.

| cryptobiologist a răspuns:

Sunt cu tine! De abia astept sa-l killaresc pe Biberon!

| Bby22 a răspuns:

Lol ce intrebare l-) ce *** aveti cu el?oh go on straight face nici nu stii cum se scrie Bieber big grinbatting eyelashes happy

| Radaaa a răspuns:

@Britney13 Ho, tu ca are dreptate! Tie ti-ar placea daca te`ar uri cineva? Asa ca mai bine...fa altceva!
Numa`biine whistling

| Maryochicken a răspuns:

Aveti prea mult timp liber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce ti-a facut Bieber? Eu nu inteleg ura asta nemarginita, v-a omorat pe cineva/ ceva drag? Si nu uita, cu cat il bagati in seama mai mult, cu atat el va deveni mai faimos si important.
Si nu sunt fana Justin Bieber.