| xHD a întrebat:

Buna Ziua! De curand intampin o problema enervanta,abia ce am reinstalat windowsu` si cand vreau sa ma uit pe trilulilu in fullscreen, imi merge un pic sacadat.am incercat toate rezolutiile,Adobe ultima versiune,toate browserele, degeabastraight face. Driverele la placa video sunt updatate la zi.Mentionez ca pe celelalte site-uri merge perfect in fullscreen chiar si HD.sa fie de vina site-u? :-s

2 răspunsuri:
| wizzardspin a răspuns:

Nu are legatura cu windows-ul. Pe trilulilu este un video player foarte invechit si fara nume(ceva chinezesc). Eu am intrat mai inainte si imi merge chiar bine pe full screen(am rezolutia desktop-ului 1920x1080 pentru ca sunt pe tv). Poate fi de la viteza ta de internet. Intra pe www.speedtest.net si fa un test la viteza netului, iar daca download speed este mai mic de 5MB/s este cam grav si trebuie sa iti schimbi operatorul.

| xHD explică:

Http://www.speedtest.net/result/2789843471.png Cu mult peste cat ai zis tu.mentionez ca nu aveam aceasta problema pe trilulilu pana sa reinstalez windowsu dar nu puteam vedea video-urile HD, acum cand pot vedea video-urile HD nu pot vedea pe trilulilu:|