| dahak a întrebat:

Nu imi merge youtube-ul.Cand dau pe un clip imi apare negru locu in care trebuie sa apara clipul.Am incercat reinstalat adobe fash player dar nu merge.Am pus alta versiune si nimic.Pe alte site-uri clipurile merg perfect.
Folosesc Opera si am reinstalato si pe asta.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xXyOnutZhXx a răspuns:

Pai ai putea sa instalezi alt browser eu folosesc google chrome si e f bun instaleaza-ti google chrome poate o sa mearga

| Andra10 a răspuns:

Incearca sa dai "refresh" la pagina happy. Si eu am patit la fel, dar dupa mi-a mers.

| dahak explică:

Nu cred ca e problema din windows.Asta mi s-a intamplat dupa ce am updatat flash playerul

| Madalina_7862 a răspuns:

Si eu folosesc Opera... youtube-ul are mari probleme pentru ca trebuie instalat ceva nu stiu ca sa mi so intamplat mie si am chemat niste profesionisti care sa instaleze ceva program nu stiu... poate nu ai antivirus si de aia nu merge mai bine cheama niste profesionisti sau daca ai cineva ruda profesionista care sa te ajute la asta

| n0s a răspuns:

Incearca sa folosesti alt browser. Daca nu merge nici asa reinstaleaza windows-ul!