| paulica96 a întrebat:

Salut tuturor, eu sunt pe rds si ieri am stins frumos pc si azi dimineata cand il pornesc "a network cable is unplugged" dc? pana acum merge bine. am incercat sa reinstalez >windowsudegeaba am reinstalat driverele >degeaba. oare sa fie de la placa de retea?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Ai placa de retea integrata sau separata? daca ai ambele, verifica si in cealalta. daca ai placa de retea separata intra asa. click dreapta pe my computer apoi manage. manage devices si cauta acolo device-ul de internet. daca apare cu semnul mirarii si galben inseamna ca nu e driverul ok instalat. dar totusi, incearca sa suni si la rds poate au o avariehappy

| paulica96 explică (pentru florin1979):

Am doar placa de retea integrata

3 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Ia cantat popa la placa de retea naspa sad

| paulica96 explică:

Ink ceva cand bagam cablu ala de la net in spate la unitate se aprindea un beculet verde dar acum nu se mai aprinde sad