| Th3GreeNDolaR a întrebat:

Sal TPU Am o problema majora la laptop de curand am reinstalat windows am pus toate programele si cand dau la youtube sau la filme online nu imi merge in full screen. Am instalat Adobe reader ultima versiune si Adobe flash player. FUNDA

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ai instalat driverul de la grafica sau folosesti cel ce vine de regula in windows?

| Th3GreeNDolaR explică (pentru gelu1970):

Am gasit. Am dat clik dreapta pe video settings apoi am debifat harware acc. Dar mersi oricum iti dau funda.

| gelu1970 a răspuns (pentru Th3GreeNDolaR):

Si funda?