| Florinnaa a întrebat:

Bunaa! cf? as vrea sa stiu si eu ce-mi recomandati.as vrea sa-i cumpar mamei mele un cadou de ziua ei caci e pe 18 dec.nu stiu cam ce-as putea sa-i iau, de maxim 30 lei.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Biencush a răspuns:

Un buchetel de flori!

| xXBernaXx a răspuns:

Ai putea sai faci o felicitare sa sai scrii ceva frumos.Pentru asta nu ai nevoie debani.Langa gandurile tale din acea scrisoare ai putea pune un buchet de flori si o cutie de ciocolata.Nu cred ca vei depasi 30 de lei. Sper ca te-am ajutat.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| CrazySunshine a răspuns:

1=pereche de papuci de casa, felicitare; 2=o vaza frumoasa; 3=un parfum; 4= du-o la magazin de ziua ei si sa-si aleaga ce-i place de acei bani

| AlexandruJohnson a răspuns:

Pentru o mamă banii nu contează, e destul un pupic şi-un sincer te iubesc, poţi încerca să-i cumperi o Felicitare, un buchet de flori, orice, ceva semnificativ sentimentului ce i-l porţi, sunt sigur că ştii tu ce îşi doreşte mama ta de la tine, salutări, şi numai bine :*

| drAn3 a răspuns:

Un buchet de flori si/sau o cutiuta cu bomboane + o felicitare frumoasa in care scrii ceva frumos, sa sune bine.
Gestul conteaza, nu valoarea cadoului. Ii spui lamulti ani, dai un pupic si o imbratisare si ai topit-o.

| Barbichon a răspuns:

Ar fi fooarte draguta o rama foto mare cu o poza cu familia... sau niste filmutele de familie puse intr-un singur film. neaparat niste trandafiri rosii...

poti sa o impresionezi inceercand sa gatesti tu singurica un tort. cred ca s-ar bucura mult afland ca ai "bucatarit" chiar daca tortul nu va iesi prea aspectuos sau gustos laughing

| Yeah1237 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un ruj o oja si rimel. sau daca gasesti un parfum pana in 30 lei. funda?

| angelany a răspuns:

Pai ar merge un buchiet mare de flori...

| cclexa a răspuns:

Buna draga florinnaa, eu iti propun sa ii iei mamei tale un buchet de flori si o bratara cat mai ieftina, sau sa vina din inima ii poti face micul dejun in pat si cat mai multe surprize

| andrauta a răspuns:

Eu i-am luat un parfum si un trandafir.acum depinde de gusturi. da ai putea sai ies ceva de craciun care sa implice zapada sai cristale de zapada(la avon este un parfum super 20 lei).