| xxemoelfyxx a întrebat:

De unde as putea sa imi cumpar niste manusi fara degete in Bucuresti?sad Si sa nu fie prea scumpe.As vrea sa ii cer asta mamei mele ca si cadou de ziua meabig grin

Răspuns Câştigător
| Kheeda a răspuns:

Se gasesc in obor/titan dar ai putea sa iti faci tu unele foarte dragute din niste manusi normalewinking ai iesi ieftin si foarte cool! bafta

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. In sectorul 4. la Budapesta, pe colt, s-a deschis de o luna un magazin cu articole vanatoresti. Acolo vei gasi de la arme, la spreiuri, lacrimogene pana la manusi fara degete. Intradevar sunt mai scumpe, dar merita, Asa manusi nu-ti cumperi in fiecare an. Roagate sa ti le ia ca merita. Iar daca se apropie ziua ta; La Multi Ani. sanatate fericire si tot ce este mai frumos. Pa

| Anonima307 a răspuns:

Bucur Obor - 4 lei

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Am vazut la Accesorize toamna trecuta. Poate sunt si toamna asta