| MadalinaRalu a întrebat:

Bunaa! Am 12 ani, imi place de un baiat.Am sani,fund arat bine.El se uita la mine,ma saluta, dar nu prea imi da semne ca ma place.Ce sa fac? Cum sa il cuceresc? Va multumesc!
Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Sa stii ca nu e deloc relevant ca ai sani, fund si ca arati bine. Baiatul nu o sa dea nici doi bani pe tine daca nu esti o fata de treaba, sociabila si in preajma careia sa se simta bine.
De ''cucerit'' nici nu poate veni vorba. Ai doar 12 ani, esti inca o copila, nu incape vorba de iubire si cuceriri. Serios acum, daca vrei, puteti fi doar simpli prieteni, dar nu sa aveti o relatie(tu fiind micuta, probabil ca doar incepi sa simti primele atractii fata de un baiat, insa acest sentiment, la varsta ta, e superficial, o sa vezi cat de repede poate sa iti treaca).

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probleme fundamentale ale copiilor de 12 ani... au cur si sani si nu stiu ce sa faca cu ei

| Alphaking a răspuns:

S-ar putea sa te ignore intentionat, pentru ca deja te place sau inca nu si-a dat seama ca-l placi ( sau pur si simplu nu te place ). Uite aici : http://www.libertatea.ro/......3708.html.

| MadaMadalici a răspuns:

Faptul ca arati bine nu este suficient. Trebuie sa aveti lucruri in comun, sa petreceti mai mult timp impreuna. Afla ce ii place, locurile care le frecventeaza! Aaaa si la varsta asta mai mult ca sigur se joaca pe calculator. informeaza-te despre jocurile online si incearca sa porti cu el o conversatie pe aceasta tema