| IngerPazitorr a întrebat:

Bunaaa TPU! As vrea sa imi dati niste linkuri despre cum se fac niste cadouri de martisor pentru ca nu am deloooc ideiwinking

Va multumesc! :*

5 răspunsuri:
| IngerPazitorr explică:

Vroiam sa zic idei de brose pe care sa le fac acasa

| nikolle08 a răspuns:

Din unele magazine se poate achizitiona un fel de plastelina care daca o bagi la cuptor se va intari..cred ca este speciala pentru asa ceva. funda?

| IngerPazitorr explică (pentru nikolle08):

Offffff...Nu mai cersi funda...

| nikolle08 a răspuns (pentru IngerPazitorr):

Eu macar am incercat sa te ajut si dupa cum se vede o merit..sunt singura care ti-a raspuns.

| IngerPazitorr explică (pentru nikolle08):

Pai daca nu ma ajuti de ce sa iti dau funda? Oricum a trecut martisorulwinking