| Ssparkl a întrebat:

Cum ati vrea sa isi aminteasca lumea de voi daca ati muri maine?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un om de nota 100 - nu avea invidie pe nimeni, isi vedea de treaba lui, ajuta la nevoie dar statea singur pentru ca nu a avut parte de o femeie serioasa.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Au murit regi, împărați, personalități de seamă, care și-au adus contribuția în societate, eu sunt prea mic să rămân în istorie.Deși dacă stăm bine să ne gândim toți oamenii, începând de când ne naștem și până în clipa când vom murii, fie săraci sau bogați, fie buni sau răi ne lăsăm amprenta asupra lumii, asupra celor din jur mai mult sau mai puțin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de un om care L-a iubit pe Dumnezeu.

| geoconda a răspuns:

Păi așa cum m-au etichetat. Degeaba vreau eu ceva, când am lăsat asupra lor o altă amprentă.

| CassiusAlexander a răspuns:

Ca cineva care încerca ceva.

| prietenaingrijorata02 a răspuns:

Ca o femeie frumoasa, draguta, speciala de treaba, minunata, imprevizibila, misterioasa, relaxata, costisitoare, luxurioasa, o bruneta, calda, sexi, pasionala, sani naturali, fierbinte, ambiant placut, placuta, tanara, desteapta, extraordinara, iubita, invidiata, bogata, inegalabila, superficiala, drogata, suculenta, apetisanta, slaba, norocoasa, frumi, tatuata, spalata, aranjata, smechera, haladita, distractiva, interesanta, gospodina, vrednica, bucatareasa, abundenta, vrajitoare, puternica, mestesugareata, priceputa, somnoroasa, deosebita, cheltuitoare, iubitoare de bani, materialisita, draga, pretioasa.

| Denisa6348 a răspuns:

Pot avea eu o anumita idee in minte, dar pana la urma in ochii fiecarui om faci o impresie putin mai diferita fata de alt individ.