| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat si sunt in vacanta acum si nu vreau ca timpul sa treaca pe langa mine fara rost, imi puteti recomanda un serial la care m-as putea uita?

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

M-a amuzat intrebarea ta. Nu vrei sa pierzi vremea dar ne ceri seriale...pentru a pierde vremea. De ce nu icnerci sa faci ceva util, cum ar fi sa citesti niste carti? Seriale bune: dexter, entourage, mentalist, californication, huff, monk.

| Exposito1 a răspuns (pentru TheAce):

Adica vreau sa pierd timpul, dar nu chiar fara sa fac nimica laughing)

| MinoreBay a răspuns:

The Vampire diaries, Teen Wolf

| cristiiiiiii a răspuns:

Two men and a half men.

| vampir004 a răspuns:

Suleyman de revelion sau king kong pe net

| allige243647 a răspuns:

Pretty little liars [ e mai mult pentru fete dar merge si pentru baieti ] sau The vampire diares. [ La astea ma uit eu ]. '