| BAliinuShaa a întrebat:

Cam acesta este meniul meu : Nu mereu dar in mare laughing Eu dimineata mananc 2 felii micute de unt cu dulceata si beau o cana cu lapte big grin La pranz mananc ce imi face mama happy Si seara nu mananc nimic eventual un mar o nectarina sau alt frunct big grin
Voi cum faceti?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu te saturi de aceeasi mancare?laughing
da... e o alimentatie echilibrata si sanatoasa, dar totusi mananci cam putin seara avand in vedere ca noaptea stomacul tau merge in gol daca n-are nimic in el. sad

| User a răspuns:

Rabdari prajite in sos de mai asteapta.

| Adina a răspuns:

Eu acum tin cura de slabireblushing
rolling on the floor
Maine trebuie sa mananc asa :
dim- ceai neindulcit.deci mai bine apalaughing
pranz- apa chioara
seara- cotlet de miel + 1 marlaughing

rolling on the floor
cred ca am sa cad jos din picioareblushing

| BAliinuShaa explică:

Nu mananc mereu acelasi lucru happy
Dar cam asta e meniul meu laughing
Cateodata dimineata mai mananc si o omleta sau cereale happy
La pranz am zis ca mananc ce imi face mama deci zilnic e ceva diferit si seara nu manac deoarece am auzit ca daca nu mananci dupa ora 7 si faci sport slabesti happy
Deci de aceea nu mananc big grin

| perro12 a răspuns:

In timpul vacantei: Ma trezesc la 13-14 si mananc cereale sau o cana de cacao, dupa aceea servesc pranzul la orele 19-20 sau imi fac un sandwich si gata laughing...pana la ora 2-3 noapte mai mananc inghetata sau ce gasesc prin casa big grin.
Pe durata scoli:dimineata beau o cana de cacao, vin acasa si iau pranzul la ora 16(mai repede nu pot) dupa care seara adica la 21-22 mananc un sandwich laughing.
Stiu nu duc o viata sanatoasa, dar de moment rezist cand vad ca nu mai merge asa poate imi schimb programul.Insa pana acum imi convine laughing
HF

| Emmeii a răspuns:

Buna. daca vrei sa slabesti (ceea ce cred ) ar trebui sa mananci seara. nu e bine sa te culci flamanda
ozk. la subiectul tau.
dimineata, mananc un sandvis, oua, cereale.
la pranz, o supa, ori cartofi prajiti cu ceva carne.
si seara. piuree de cartofi cu piept de pui la gratar si salata, sau ce mai este facut de mama.
love struck
pa pa