| M4RK a întrebat:

cand am intrat pe un site ma avertizat antivirusul si am scanat cu antivirusul dar in pc nu a gasit nimic, dc ma avertizat?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Ca era site-ul virusat!happyAsa mai patesc si eu:-s

6 răspunsuri:
| M4RK explică:

A fost virusat site-ulhee hee

| asko a răspuns:

Cum te-a avertizat? ce avertizare a fost?

| YepIsSuspended a răspuns:

Ai scanat situl sau pc-ul? daca-ai fii intrat pe site, atunci ai fii avut virusi, antivirusul doar te-a avertizathappy

| danutza a răspuns:

Pt ca acel site era virusat happy

| soricica a răspuns:

Pentru ca pe acel site erau virusi pe care ii puteai lua cu usurinta... mi se intampla si miewinking
Bye:*

| kittykat a răspuns:

Ori siteul pe care ai intrat era virusat ori cineva a incercat sa iti intre in calculator iar antivirusul tau la respins pe loc si atunci cand tu ia-i dat scanare nu ai gasit nimic pentru ca a fost respins pe loc...

Întrebări recente