| wizopo2 a întrebat:

Cand conectez telefonul meu, Samsung Galaxy Mini la cablul USB nu imi mai apare la notificari spatiu de conectare usb unde conectam telefonul la calculator. Adica mai simplu : nu imi mai pot conecta telefonul la calculator. Acum cablul USB il folosesc pe post de incarcator, doar atat mai merge. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Salut, incearca sa vezi daca ai setat sa iti mearga cablul de date:te duci la setari apoi la conectivitate si dai la cablu USB si poti selecta ori memorie de masa(inseamna ca poti doar sa iei si sa bagi din chesti din telefon in pc si invers)sau poti seta Cerere la conectare si te va intreba cand bagi USB in pc ce vrei sa faci.succes