| 8mariastar a întrebat:

Mi-am descarcat de pe internet aplicatia Samung Kies ca sa pot sa imi descarc jocuri si aplicati pentru telefonul meu Samsung Galaxy Mini 2 dar nu merge cand pornesc aplicatia si dau sa se conecteze prin cablul USB imi da ca nu se conecteaza si pe telefon imi apare sus de tot o atentionare pe care scrie Dispozitiv usb conectat dau pe el si imi apare mai jos un buton conectare mod usb dau pe el se incarca si apare iar un buton cu deconectare spatiu stocare de pe PC dau pe el si ma trimite inapoi la conectare mod usb si tot nu se conecteaza si nu stiu ce sa fac.Ce sa fac? Va rog ajutati-ma.Dau

3 răspunsuri:
| 8mariastar explică:

Am dat conect si nu merge ce fac?

| 8mariastar explică:

Dati-mi niste instructiuni un sfat ce sa fac?

| tutorialevideo a răspuns:

Aici gasesti tutoriale video android http://www.tutorialevideo.info/