| pufuletzuu a întrebat:

Cand ma joc de obicei metine imi apare Microsoft Visual C++ Runtime Library? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sergiu2525 a răspuns:

Pentru a te juca in general toate jocurile, vechi sau noi, trebuie sa ai instalate toate verisunile de Microsoft visual c++, adica 2008, 2010 si 2012, le gasesti gratuit pe siteul celor de la Microsoft.

4 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Ai nevoie de toate versiunile C++ care sunt gratuite pe site-ul celor de la Microsoft

| alixalex77 a răspuns:

Re-instalare Windows

| pufuletzuu explică (pentru alixalex77):

Hmmmmmmmmmmmmmmm

| pufuletzuu explică (pentru alixalex77):

Pentru? Asa dau pana mi se strica calculatoru :L si tot nu imi mere