| BlueByMe a întrebat:

va rog sa ma ajutati daca stiti rezolvarea urmatoarei probleme: eu folosesc ca browser de internet google chrome, dar de la un timp nu mai functioneaza sunetul pe el. Pe orice alt browser, sau pe windows functioneaza sunetul dar pe chrome nu se aude nimic, pe orice as intra...care ar fi problema si cum as putea sa o repar?

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Dezinstaleaza-l complet, control panel si uninstall a program pentru a face asta. Dupa care intra in my computer, partitia C, apoi in program files, sterge folderul chrome si dai restart. Dupa restart dispare orice setare avea chrome-ul tau. Si poti sa il descarci curat si sa il reinstalezi.

| MishelleArt a răspuns:

In bara (in general in partea dreapta) ai Realtek HD Audio Manager. Click dreapta pe el si selecteaza Volume Control. Si de acolo selectezi sonorul pe ce browser vrei, pe messenger, speaker, Adobe flash si multe altele. Succes!

| vladst1 a răspuns:

Uita-te la setarile sunetului sau reinstaleaza-l.