| AlexutuDeiu a întrebat:

Cand mai ies pe afara nu pot sta 2 minute fara sa tin mainile in buzunar sau sa le bag sub maneca.
Deci : Cum fac sa nu mai imi fie frig la maini (fara sa port manusi)

3 răspunsuri:
| alexandra033 a răspuns:

Poarta manusi(asta e singura solutiethinking), ca nu e rusine ca un baiat sa poarte straight face

| Nnoitra a răspuns:

Deci intrebarea ta e ceva de genu':
-Ai fost aseara la film? si raspunsul e :
-Cartofi cu mamaliga, tu?
Nu se poate asa ceva, oricum o sa iti raceasca, chiar daca le pui la gura.

| Sufletzelmicutz a răspuns:

Aproprie mainile una de cealalta si le misti in sus si in jos astfel incat se va produce caldura happy(funda?)