| juniper a întrebat:

Heyo! In momentul asta port manusi si mi-e foarte frig, chiar si cu caloriferul, nu stiu ce e cu corpul meu, vara dormeam cu 2 paturi, iar iarna eram pe jumatate dezbracata si dormeam aproape descoperita, iar cateodata cand ma concentrez intr-un fel simt o caldura mare doar la maini parca as avea niste energii, ciudat e ca numai la maini mi-e frig si vara mi-era frig la maini. Ce se intampla cu mainile mele si cu corpul meu, mai mult cu mainile?

3 răspunsuri:
| juniper explică:

Sa ridic ca fantomele? In sensul asta nu.

| juniper explică:

Si in momentul acesta simt o caldura nu cine stie ce de mare la mana dreapta, cand imi tin mana nemscata simt asta.

| rozalia25 a răspuns:

Ai circulatie periferica proasta, ia ginko biloba. Daca poti ridica si obiecte cu palma uscata bine, ai bioenergie, adica un transfer mai mare de energie cu mediu, Ai grija, nu te juca prea mult cu ea. Daca ai alte nelamuriri da-mi un mesaj.