| MonkeyBoy a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat lucru care vi s-a intamplat?

13 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Un vis.

| GabiiHaș a răspuns:

Cand am iesit cu o prietena cu rolele, iar cand am mers cu viteza, ea a dat cu capul de un semn de circulatie.
cand visez ca ma urmareste ceva sau ceva si nu pot tipa sau alerga. [prezent]

| suffarstar a răspuns:

Cateodata sunt intr-un vis si am ceva de valoare in mana si cand aproape trezesc simt cum cade prin pat,prin plapuma,si am impresia ca daca il caut il voi gasi. Dupa ce ma destept cu adevarat realizez ca a fost doar un vis.
Totusi cel mai ciudat a fost cand am visat ca am murit,am simtit cum se opreste inima,ma duc incet,mi s-au inchis ochii,am vazut putin alb si dintr-o data am simtit un soc electric care m-a trezit, corpul era intepenit si rece.A fost groaznic, de fapt totul a pornit de la o gluma la scoala, chiar in ziua aia la scoala, am simtit presiune arteriala scazuta si nu ma simteam prea bine.I-am spus colegului de banca:"Sunt pe duca".

| Ibrahimovic a răspuns:

Sa vina o fata la mine, dintr-o data sa ma pupe pe obraz si apoi sa imi spuna ca a fost o gresealalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mă gândesc la un lucru și mai apoi să-l visez.

| dianaaaaax a răspuns:

Cel mai ciudat lucru a fost când eram la ţară şi începuse ploaia şi s-a inundat casa bunicii straight face.

| kevincube a răspuns:

La mine dejavu-urile şi vreo 2 vise porno.

#Luci2000 - Sleep paralysis

| LaurC a răspuns:

Când am crezut că mi-a pierdut telefonul, dar de fapt, îl uitasem acasă straight face

| PurceluAtomic a răspuns:

Cand m-au rapit extraterestrii si mi-au dat superputeri.

| Luci2000 a răspuns:

Cel mai ciudat lucru care mi s-a intamplat a fost atunci cand m-am trezit si nu ma puteam misca.big grin

| IsenHel a răspuns:

Cred ca de fapt, il traiesc happy Il numitzi "viata" laughing

| KingOfRoad a răspuns:

La optional de dansuri dansam cu "Muma Paduri" adica era o colega urata si aveam niste pasi cum ca ea sta jos si noi trebuie sa o ridicam, cand am ridicato ea a facut pe proasta si a zis sa o trag mai tare de mana si am traso si cand am traso ea sarise si m-a pupat direct pe gura. De atunci nu m-am mai dus la nici un obtional.

| AndreyaMarea a răspuns:

Cand nu puteam sa ma mai trezesc dintr-un cosmar