| MariusBoy2013 a întrebat:

Salut All! Care e cel mai ciudat lucru care ti s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Cel mai ciudat lucru în 40 de ani e că niciodată nu mi s-a întâmplat ceva ciudat! surprise

| suffarstar a răspuns:

Sa ma nasc, sa ma scol in fiecare dimineata, sa vad soarele pe cer, sa ma simt odihnit sa gasesc mancare in frigider cand mi-e foame.Totul e asa de ciudat.De ce nu e frigiderul gol? De nu se trage cu Kalas, de ce nu se moare de foame in Romania? Suntem mai bunai ca altii care mor zilnic de foame/razboi? Ne-am obisnui cu ciudatul, asta mi se pare. thinking

| Iubibilăă a răspuns:

Ciudat este ca uneori spun lucruri fara sa gandesc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut momente pe care le recunosc ca si cand s-au mai petrecut odata. Apar cateva amintiri din astea pe an.Circa 4 sau 5 maxim.Si chiar nu e gluma pentru ca am observat atent si asa e. Dupa ce se petrece un astfel de lucru il recunosc ca deja imi era cunoscut.

| SoundTHeWave a răspuns:

Am avut inpresia ca am trait un anumit moment de 2 ori.

| MariusBoy2013 explică (pentru SoundTHeWave):

Da de exemplu eram la magazin si de pe un raft a cazut o sticla, cand am vazut sticla cazand aveam senzatia ca am mai vazut odata aceeasi sticla cazand in acelasi loc.:d