| Mada a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat lucru care ti s`a intamplat?

Răspuns Câştigător
| zuzulici a răspuns:

Cred ca cel mai ciudat lucru care mi s-a intamplat a fost sa ma duc la padure cu prietenii mai si am ramas si seara, pe la 12 au inceput sa se auda tropote de cai, se auzeau cate 2-3 min si se opreau, ne-am jucat cateva jocuri, am mai zis povesti, am facut un gratar si s-a facut 3 si ceva dimineata, am strans si ne indreptam spre iesire cand mergeam se auzeau tropote de cal dar din ce in ce mai aproape si ne-am speriat de moarte cand eram vai de capul nostru ca nu stiam de unde vin sunetele ma jur ca am vazut toti o mireasa, bai frate era asa hidoasa deci eram 15 insi da nu mint ca 3 dintre noi ne-am pisat pe noi si la propriu si la figurat, deci de atunci nu am mai fost in acea padure la o distanta mai mare de 50 m de drum sau mai ales seara:*

5 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Tot timpul, cand imi trebuie un lucru si-l caut, nu-l gasesc.si cand nu mai am nevoie si deja mi-am cumparat altul, si cauta alt lucru, il gasesc si pe cel pierdut. ex:mi-am pierdut un caiet. l-am cautat ca disperata prin toata casa si nu-l gaseam. m-am resemnat deja, mi-am luat alt caiet, mi-am copiat lectile de la o colega si odata nu stiu ce caut in birou, si imi gasesc caietul cel vechi! x-(

| Roessess a răspuns:

Eram cu cativa din prietenii, mei era un drum pustiu si am trecut pe langa o casa pustie si abandonata cu scanduri batute in cuie la geam(eram in tulcea...noi fiind de fapt din cta)

toti au luat casa in gluma si am decis sa intram toti gramada sa facem un pic de panarama...

sigur.eu am fost prima tot eu fiind cu ideea sa intram

nici bine nu intru si incepusem sa ne rasfiram si sa umble fiecare de capul lui.era intuneric si frig.eu ramasesem cu o alta prietena iar nu stiu cum am reusit sa gasim o scara care sa ne duca pe acoperis. unde am si urcat de altfel.acolo era ca o terasa deschisa.batea vantu tare si toti tipau in casa.incepusem sa tip si eu cu prietena mea de sus de pe acoperis cand descoperim ca am ramas singurele care tipam... apoi m-am intors inapoi spre scara ca sa coboram. dar cand sa pun piciorul pe prima treapa a inceput vantul atat de tare incat am cazut in fund.Dede(pr mea) m-a ridicat si a coborat lasandu-ma singura.,. cand am coborat si eu erau toti gramada si vorbeau iar mult si tare...cand am iesit din casa la lumina unul dintre baieti imi spunea ca sunt zgariata pe fata.si intr-adevar aveam 3 zgarieturi paralele care sangerau si care nu mi-au trecut decat dupa o saptamana.atunci ne-am speriat toti.si nu uitam aia nici in ziua de azi. a fost cel mai siudat lucru din viata mea si ne-am jurat ca nu mai mergem acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi eram in clasa
Vreiam sa ii scriu un mesaj iubitului meu
Am apucat sa scriu te iubesc dar nu am apucat sa trimit
Si imi apare pe ecran " rea? "
Nu se vedea ft bine
Era un gri deschis
Ies din mesaje si tot imi apare pe desktop'ul telefonului
A fost ft ciudat
A vazut si o colega

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stateam in clasa la ora 7 pentru c incepeam d la 8:30 dar vin mereu mai devreme iar iubitul meu era in sc.Stateam si visam cu ochii inchisi iar el a vnit cu un cadou o floare si un sarut...mrg am simtit sarutul dar aveam ochii deschisi dar nu am vazut nmc adica am gasit cadoul in banca dar nu era nmc a fost.nu stiu dragut dar m-am speriat pentru xca nu am vazut nmc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare pentru Roessess
ce casa din tulcea mailaughing
eu sunt din tulcea si nu stiu care e casa aia!
as vrea si eu sa merg acolo
ia zi`mi unde e casabatting eyelashes