| Lexutzza a întrebat:

Care a fost cel mai fericit eveniment din viata ta?

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nu stiu care a fost cel mai fericit eveniment din viata mea, pentru ca e devreme sa spun asta, poate chiar prea devreme. Dar un moment fericit este atunci cand mi se spune,, te iubesc"

| dudu13 a răspuns:

Nu stiu, dar stiu ca o sa fie un moment special si fericit atunci cand iau permisulbig grin

| theprettyreckeless a răspuns:

Avand in vedere ca am toata viata inainte, nu am avut parte de cel mai fericit eveniment, inca il astepthappy.

| Anuts a răspuns:

Da cate nau fostlaughing
Cand m-am nascut pentru ca acum pot avea alte momente fericite datorita acestui fapt:d