| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cel mai fericit eveniment pentru tine în 2010?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Happy New Year 2011 Stela!
Pentru mine, aceasta zi. happy Mi s-a mai asezat frumos - inca un an, la anii pe care-i am deja...
Numai bine tuturor in Anul Nou.

316 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cand am descoperit TPU si am avut ocazia sa cunosc multi oameni deosebiti.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbarea mașinii de spălat, termoizolație și schimbarea geamurilor la apartament!
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Anul 2010 nu a ofst unul prea grozav pentru mine.Am inceput si liceul sad... Cred ca cel mai fericit moment din 2010 totusi a fost un ultim an grozav petrecut alaturi de colegi.

Si ca tot mi-ati amintit de un vechi banc, sa vi-l impartasesc si vouahee hee:
O echipa de reporteri se deplaseaza in Daghestan pentru a face un reportaj cu luptatorul tipic national. Reporterul:
- Stim cu totii ca razboiul v-a adus numai nenorociri si tragedii dar cred ca mai aveti puterea sa va aduceti aminte de o intamplare fericita din viata dumneavoastra!
- Acu catva timp mi-am pierdut capra in munti. Atunci ne-am strans toti satenii la mine acasa, am baut vodca, apoi am plecat, am gasit capra, am adus-o acasa, am fu**t-o cu toti, apoi am baut iar vodca.
Reporterul:
- Ce scarbos, dar totusi o intimplare fericita din viata dumneavoastra nu puteti sa-mi povestiti?
- Ba da. Intr-o zi nevasta unui satean s-a pierdut in munti. Ne-am strans toti la el acasa, am baut vodca, apoi am plecat, am adus femeia acasa, am fu**t-o cu totii, apoi am baut iar vodca.
- Vad ca asa nu merge. Puteti sa-mi povestiti o intamplare trista din viata dumneavoastra?
- Intr-o zi m-am pierdut in munti…

| Floreenofficial a răspuns:

Medalia de bronz a echipei nationale de handbal feminin, finala ligii campionilor jucata de oltchim si calificarea echipei hcm constanta intre primele 16 echipe din liga campionilor. a fost un an bun pentru.handbalul romanesc happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cel mai fericit eveniment in 2010 pentru mine a fost cand fiul meu mai mare a venit cu vestea ca am un nepotel de aproape 4 kg frumos si sanatos.

| User a răspuns:

@Stela - cam greu sa ramanem pe TPU si in 2011 la cate specimene (ca nu-i pot numi useri) sunt pe site, nu crezi? N-ar strica o reimprospatare a site-ului, adica banarea definitiva a catorva sute, mii, zeci de mii de useri. De fapt, si clickurile lor aduc bani, nu?

| elena a răspuns:

Eu nu-mi dau seama cand au aparut aceste intrebari, de ati felicitat-o pe Stela la trecerea dintre ani, ba chiar s-au dat si fundite...nu stiu ce sa cred, TPU esti serios sau nu?

Nu am avut niciun moment fericit.

| valy a răspuns:

Am terminat liceul si m-am putut angajahappy

| AddaXD a răspuns:

Hm...au fost multe care au fost dragute...
totusi cel mai mult mi-a placut la ziua mea, eu sunt nascuta vara (sunt zodia leu) si mi-am facut ziua la Water Parck, a fost super. Nu a fost foarte multa lume, dar a fost destula big grin in special niste prietene mai bune si a mai fost dragut si la ziua unei fete numite Cristina, am mers la film si la pizza apoi am mers la ea, filmul a fost dragut, am fost 4 fete (cu tot cu ea)
...cam astea mi-au placut cel mai mult, dar cele mai dragute intamplari au avut loc vara happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, atunci cand am vazut Teen Choice Awards 2010. A fost prezentat de Katy Perry big grin. Ala da show! Ce premii, ce performanta, de toate...

| Ea12345 a răspuns:

Prima zi de liceu.happy

| Bya132 a răspuns:

Cand ne-am luat de coateblushing

| Pho3nix a răspuns:

S-au facut inscrieri pentru un casting de la MediaPro Pictures, Bucuresti, pentru a juca in filme. Visul meu asta este, sa joc in filme si sa ajung cat mai sus. Teatru deja fac, dar filmul e prioritatea nr 1.
M-am inscris si am fost si eu printre cei 500 de alesi din 38. 000 de inscrisi. Eram bucuros.
Si am fost la Bucuresti, pentru a da probele. Cred ca asta a fost cel mai frumos. Fiind aproape de indeplinirea visului...

Răspuns utilizator avertizat
| ahlrh a răspuns:

Prima îmbrățișare.

| Psihiatra a răspuns:

Ziua in care s`a nasuct verisoara mea Emma.

| Radioactive a răspuns:

Sincer, au fost foarte multe evenimente fericite, dar la fel de multe si nefericte. Pana la urma, asa e viata, nu e mereu roz. Dar daca ar fi sa aleg unul fericit, ar fi atunci cand am primit medalie de aur la un concurs sau cand a inceput vacanta de vara...simteam ca mi s-au luat toate grijile de pe cap!

| forever4you a răspuns:

Data de 22 octombrie...atunci am stiut ce este sentimentul acela numit dragoste...atunci am fost iubita si am si iubit la randul meu de atunci si inca doua saptamani ca apoicryingCAT VREAU SA NE IMPACAM!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Faptul ca am avut parte de primul sarut in 2010: pe 17 iulie:X. I'll always remember it:X si starea aia de indragostealahee hee

| AliceHappyGirl a răspuns:

Cand m-am reintalnit cu prima mea dragoste love struck

| cretzufinish a răspuns:

Nu am avut momente dintre cele mai fericite in 2010. A fost trist ca a murit bunicul. In rest pe plan sentimental, scolar si profesional la fel din 2008 incoace, dar putin intensificata criza big grin. Sper ca in 2011 sa-mi reuseasca ce mi-am propus si sa ma mentin sanatoasa, ca vad ca anii se duc usor. LA MULTI ANI! :*

| Romancutza a răspuns:

Cel mai fericit a fost momentul de crzciun, cu familia, prietenei, si acel sentiment ca esti acasa, fericit si in siguranta.
Tot anul 2010 a fost unul fericit si plin de suprize, un an de neuitat.

| Romancutza a răspuns:

Ziua mea de nastere.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Cand a fost ziua mea!
13 iunie.

| NoMusicNoLife a răspuns:

Cand am luat premiul 1 la scoala rolling on the floor

| TeooTeo a răspuns:

Cand l-am intalnit pe Crisslove struck(Uby meo)

| AvalohAlyn a răspuns:

A fost atunci cand am avut bucuria mare pentru ca m-am vindecat si am iesit din spital lasand necazurile si bolile in urma.Atunci cand am putut iar spera si iar trai cu emotie si fericire nu numai cu tristete.La multi ani tuturor!

| MidnightLady a răspuns:

Acela de la sfarsitul anului cu sampanie si artificii. Am mai scapat de un "set" de sarbatori!

| SalutTpu a răspuns:

Cand mi-am facut cont pe TPU
si ziua mea de nasterebig grin