| SILVIUTZA_7132 a întrebat:

Care a fost cel mai trist eveniment din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| tania77 a răspuns:

Buna, am trecut prin mai multe momente triste in viata mea, dar cel mai dureros a fost cand mi-a murit baietelul.Aceasta durere este cea mai grea, am pierdut mai multe persoane dragi mie( fiecare pierdere ma marcat in felul ei)dar nimic nu se compara cu plecarea propiului copil printre ingerasi D-zeu sa-l odihneasca!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
13 noiembrie 2009 a însemnat pierderea mamei!
Tu ai întrebat iar eu am răspuns.
Sănătate.
Pa, pa.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna cel mai trist eveniment din viata mea a fost atunci cand bunica mea a murit. Aveam doar 9 ani si am suferit foarte mult. Dumnezeu s-o odihneasca!

| nikolikky a răspuns:

Cand o persoana foarte speciala s-a sacrificat pentru mine, eram cu un baiat pe bicicleta pe trotuar si un cu masina a derapat si era sa intre in mine dar acel cinava a dat bicicleta inapoi si a murit pe loc. Vreau sa zic ca nu era o ruda, era un simplu prieten.

| Dudă a răspuns:

Iarna anului 1823, tata mi-a zis că nu există Moş Crăciun. Am simţit că pierd o parte din mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata viata mea pana la varsta de 13 ani

ciudat dar a fost cu noroc anul ala...

Pt asta ii multumesc lui Dumnezeu!