| TreiSurori a întrebat:

Ce te face fericit/a in viata?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum nimic, nu mă motivează ce este în jurul meu.
Pa, pa.

| Dariusuu a răspuns:

Fericirea altora, interesul celor dragi fata de mine si muzica.

Pe tine?

| Latinmoon a răspuns:

Persoanele care tin cu adevarat la tine!
Dar pe tine?

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai,in primul rand, momentele in care obtin ceea ce imi propun, momentele de reusita.De exemplu, daca doresc sa iau o nota mare, invat si o obtin, sunt foarte fericita.Sau,cand vad pe internet ori intr-o revista o geaca frumoasa, pe care o gasesc in magazin a doua zi si am posibilitatea sa o cumpar, sunt foarte fericita, de asemenea.Sunt o multime de lucruri care imi redau fericirea si zambetul, unele poate nesemnificative pentru altii insa importante pentru mine.De exemplu,cand am pofta de ciocolata insa nu am si,peste o ora, imi aduce cineva fara sa ii spun persoanei respective sa imi cumpere, sunt fericitahappy. Cand revad rudele plecate in strainatate, ori pe baiatul pe care il plac, si astea sunt momente ce imi aduc fericirea in suflet. Sper ca te-am ajutat!happy

| Urpaniel a răspuns:

Ciocolata cu căpşuni.

| whattt a răspuns:

Familia mea

| Biankka a răspuns:

Hey!
Singurul lucru care mă face fericită este să fiu înconjurătă de oameni care mă apreciază şi spre bucuria mea, chiar aşa este.
Byee!

| Anonimaa77 a răspuns:

Prietenii si familia :X :*

| ChocolateFantasy a răspuns:

Ma pot dace fericita o tona de lucruri.O clipa cu iubitul,dragostea lui,dragostea familiei, un corn cu ciocolatalaughingIntalnirea cu o personalitate pe care o admir, o calatorie, reusita in ceea ce fac, o zi la mare etc etc.Sunt o gramada de lucruri laughing Dar..cred ca ceea ce ma face fericita cel mai mult, si ceea ce ar trebui ca pe toti sa-i faca cei mai fericiti.e ca sunt sanatoasa.Sanatatea ar trebui sa o pretuim din plin. Faptul ca nu am nici o problema.Privind atatea cazuri cu oameni bolnavi la varste fragede, ma face sa apreciez tot mai mult viata.Si da.Ma face fericita faptul ca sunt sanatoasahappy!

| ByaBii a răspuns:

Sa am un prieten adevarat happy

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Iubitu