| fuckThisLife a întrebat:

Care a fost cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat vreodata... funda la cel mai reusithappy+vot

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Am fost la toaleta intr-un restaurant in care eram cu toti prietenii mei si si s-a agatat o bucattaaa lunga de hartie igenica de blugi si cand am isit din toaleta toti radeau de mine si nu stiam de ce rolling on the floor) cand am vazu am intrat in pamant de rusine apoi am inceput sa rad si eu laughing

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Cand am fost prins copiind la religie rolling on the floor) tot am luat 10 oh go on

| lawynutza a răspuns:

Pai nu stiu daca e reusit dar...
am fost impreuna cu un verisorsi un prieten la spital pentru verisorul prietenului meu.Era ora mesei iar l-am trimis pe verisorul meu la cantina sa ia ceva de mancare iar din intamplare in acea zi era mama unui prieten de-al lui iar ea la lasat acolo vreo 2 min iar din greseala a scapat in laptele cu ciocolata o minge de aia care sare si nu stiu cum mingea aia a ajuns tocmai in cana mea, eu am mai vrut o cana eu nu observasem ca mingea era acolo candam inceput sa beau prietenul a zis ca am o musca in cana si eu am varsat laptele pe jos si cand s-a intors cverisorul meu razand in hohote a cazut in balta de ciocolata, iar de atunci mi se spune "musca laptelui cu ciocolata"

| MissJupiter a răspuns:

Vocea mea suna foarte bine iar o prietena m-a rugat sa cant la ziua ei si in timp ce catam am mers pe langa piscina.am calcat cu pantofi platforma intr-o balta si am cazut in piscina laughing iar apoi toti au sarit si ei in piscina cu hainele de strada iar cand am ajuns acasa matusa mi-a stors parul si a reusit sa scoata un lighean de apa din parul meu